دوشنبه 10 مهر 1402

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
  • آموزش
  • قالب ها
  • نرم افزارها
  • سوال شما

دانلود قویترین کامپوننت پشتیبان گیری از جوملا

کامپوننت پشتیبان گیری جوملا
کامپوننت پشتیبان گیری جوملا

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید سایت خود را که با جوملا(1.5 یا 1.7)درست کرده اید انتقال دهید برای این منظور روش های مختلفی وجود دارد شما می توانید فایل ها را zip کنید و از دیتابیس بک آپ بگیرید و سپس به سرور جدید انتقال دهید ولی باید در سرور جدید تنطیمات مربوط به دیتابیس و نام کاربری و رمز دیتابیس و ... را انجام دهید بعد از این کار احتمال اینکه با خطا مواجه شوید زیاد است بهترین و راهترین روش برای انتقال سایت شما akeeba backup است .

با این افزونه می توانید از کل سایت خود (فایل ها و دیتابیس)بک آپ تهیه کنید و در صورت نیاز آن را restore کنید.

برای دیدن قابلیت ها و دموی این افزونه به ادامه مطلب مراجعه کنید

این کامپوننت از سایت شما یک بک آپ کامل می گیرد و فایل بک آپ را به صورت یک بسته نصبی در اختیار شما قرار می دهد که در چند مرحله ساده(ساده تر از نصب خود جوملا)می توانید سایت خود را در هر کجا که خواستید نصب کنید.

کارایی این افزونه فوق العاده است .آنقدر کار کردن با این افزونه راحت است که مبتدی ترین افراد می توانند به راحتی کار کردن با این افزونه را یاد بگیرند.و به همین دلیل از نظر من بهترین کامپوننت پشتیبانگیری akeeba backup است.

آخرین ورژن تثبیت شده این کامپوننت در سایت سازنده از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و بهترین خبری که می توانم به شما بدهم این است که این کامپوننت بر روی جوملا 1.5 و 1.7 قابل نصب است یعنی فایلی که در شما در سایت رضا 1078 دانلود می کنید بر روی جوملای 1.5و1.6و 1.7 شما قابل نصب است.

البته اشتباه نکنید این کامپوننت فقط برای انتقال سایت نیست شما می توانید بعد از این که هر تغییری در سایت دادید از سایت خود بک آپ تهیه کنید.

ویا اگر هک شدید به راحتی می توانید سایت خود را برگردانید

و یا می توانید فایل بک آپ را دانلود کنید با این کار اگر سرور دچار مشکل شد و یا سایت شما را بست کل سایت را در اختیار دارید و به راحتی با خرید سرور جدید می توانید سایت خود را از اول داشته باشید

و یا تغییرات خود را روی لوکال انجام دهید و دوباره به سرور انتقال دهید

چند مدت پیش بسته آسان نصبی فناوری اطلاعات را ارائه کردیم که برای تهیه بسته از نسخه انگلیسی (که در آن زمان نسخه آخر بود)استفاده شده است.

حال شما می توانید آخرین نسخه فارسی این افزونه را دانلود کنید.

دانلود کنید akeeba 3.3.6

رمز:www.reza1078.ir

مشکلات خودتان را در تالار مطرح کنید من واقعا وقت نمی کنم از طریق ایمیل جواب تک تک کاربران را ارسال کنم و از این بابت معذرت خواهی می کنم

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

لطفا نظر خود را فقط در رابطه با مطلب بالا ارائه دهید

نظر سنجی

در سایت چه چیزی قرار دهیم؟


نتایج

کاربران عضو

کاربران عضو : 2018
اعضای حاضر : 0

اعضای حاضر در سایت
هیچ عضوی حاضر نیست!

معرفی 5 عضو آخر سایت
DrozDex
iDfNpbJFat
digitumam
kmUTGAXcMNcjLoChgmvAfphef
agLYpdcCfsWoTbAj

پرداخت امن پاسارگاد

زرین پال

شما هستيد در: دانلود افزونه های جوملا دانلود قویترین کامپوننت پشتیبان گیری از جوملا